اخبار مهم

برگزاری مراسم بزرگداشت شهید حاج قاسم سلیمانی و یاران آن دلیر مرد بی نظیر توسط کسبه و بازاریان اهواز

بمنظور تبیین نقش و جایگاه شهید حاج قاسم سلیمانی آن دلیر مرد بی نظیر در نابودی غائله داعش و خنثی سازی نقشه های پلید امریکای جهانخوار و صهیونیست جنایتکار در منطقه ، مراسم بزرگداشتی با حضورگسترده و پرشوراعضای هیئت رییسه اتاق اصناف ، هیئت مدیره اتحادیه های صنفی ، انجمن اسلامی بازار و کسبه و بازاریان متعهد و ولایتمدارشهرستان اهوازدر روز چهارشنبه مورخه ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ درمحل حسینیه علی ابن موسی الرضا ع برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف اهواز، حجت الاسلام و المسلمین حسن زاده امام جمعه موقت شهرستان اهواز در این مراسم ضمن تبریک و تسلیت شهادت سردار سرافراز اسلام و جمهوری اسلامی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی ، شهید ابومهدی المهندس و دیگر شهدای گرانقدر اقدام تروریستی اخیر امریکا گفت : شهادت بهترین پاداش کسانی است که عمر خود را در مسیر جهاد در راه خدا صرف کرده اند و حاج قاسم سلیمانی به آرزوی دیرینه خود که رسیدن به مقام شهادت بود، نائل آمد.
حجت الاسلام و المسلمین حسن زاده با اشاره به دلاور مردی های سردار سلیمانی گفت: با شهادت این سردار بزرگ وظیفه خطیری بر دوش تک تک ما نهاده شد . بدون تردید راه سترگ ایثار و مقاومت این سردار فداکار و عالی مقام در نیروهای مقاومت اسلامی ادامه خواهد یافت و موجب انسجام امت اسلام برای مبارزه با اسکتبار، جنایتکاران و نظام سلطه خواهد شد.
وی همچنین به شخصیت معنوی و ولایی سردار حاج قاسم سلیمانی اشاره کرد و افزود: فرمانده دلیر و شجاع جبهه های مقاومت خواب را از دشمنان و صهیونیست ها ربوده بود و آنچه که استکبار برای غرب آسیا نقشه کشیده بود، سردار بزرگ و مالک اشتر زمان نقش برآب کرد و نشان داد که ملت ها در برابر زیاده خواهی ها و تجاوز و اشغالگری از پای نمی نشینند.
امام جمعه موقت شهرستان اهواز افزود : جنایت اخیر که منجر به شهادت سپهبد قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس و یاران باوفایش در یک هجوم ناجوانمرادانه با دستور مستقیم رئیس جمهور منفور آمریکا صورت گرفت . اگرچه موجبات تألم خاطر همه ما را فراهم کرد ، اما عزممان را در تداوم راه آن دلاوران خطه رزم و شهادت ، دو چندان خواهد کرد و همسو با پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی اعلام می‌داریم جنایتکاران جنگی پاسخ سختی را منتظر باشند و نیز امید آن داریم تا خداوند منان طبق نص قرآن کریم عذابی از جانب خویش را نصیب متجاوزان سازد .
ایشان ضمن حمایت بیدریغ از سربازان جهانی ولایت و تقدیر و تشکر مخلصانه از اقدام شجاعانه سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف گفت : از فرماندهان غیور درخواست میکنیم تمام نقاط دنیا را برای بزدلان آمریکایی ناامن کنید. مردم قدرشناس امت اسلامی چشم انتظار ایثار، از جان گذشتگی و حماسه سازی شما بوده و همچون گذشته دعاگوی شما عزیزان هستند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

بستن
بستن
رفتن به نوارابزار